Charmed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed

Ovaj forum prati 3 sestre koje imaju nadravne moci i bore se protiv demona citav svoj zivot.Vas Admin tim.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 One three hill

Go down 
3 posters
AutorPoruka
~*~PiPeR~*~
Administratorka
Administratorka
~*~PiPeR~*~


Broj komentara : 757
Join date : 2008-11-10
Age : 28

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: One three hill   One three hill Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:39 pm

Sta mislite o ovoj seriji?
Na vrh Go down
https://charmed-no1.bosnianforum.com
~_~_Phoebe_~_~
Administratorka
Administratorka
~_~_Phoebe_~_~


Broj komentara : 370
Join date : 2008-11-11
Age : 29

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:44 pm

super je,najvise volim brooke,lucasa i chasa,najbolji su parovi naley,brucas i zab sam kak se pise za brooke + chase
Na vrh Go down
***Prue***
Administratorka
Administratorka
***Prue***


Broj komentara : 504
Join date : 2008-11-11
Age : 32
Mjesto : With my sisters...

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:07 pm

volim gledala sam ranije,al kod nas se ne prikazuje vise,a da ja znam,pa sam jedno vreme lovila po hrvatskoj televiziji,al neuspesno...volim Bruk i Lukasa,a od onoga sto ja vidju naj par su mi Hejli i Nejt(ja mislim da se tako zvao)
Na vrh Go down
~*~PiPeR~*~
Administratorka
Administratorka
~*~PiPeR~*~


Broj komentara : 757
Join date : 2008-11-10
Age : 28

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 4:54 pm

ja sam gledala super je serija bila a naj parovi su mi bili 1.Haley i Nathan,2.Lucas i Peyton,3.Brooke i Chase
Na vrh Go down
https://charmed-no1.bosnianforum.com
~_~_Phoebe_~_~
Administratorka
Administratorka
~_~_Phoebe_~_~


Broj komentara : 370
Join date : 2008-11-11
Age : 29

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 12:39 am

***Prue*** (citat):
volim gledala sam ranije,al kod nas se ne prikazuje vise,a da ja znam,pa sam jedno vreme lovila po hrvatskoj televiziji,al neuspesno...volim Bruk i Lukasa,a od onoga sto ja vidju naj par su mi Hejli i Nejt(ja mislim da se tako zvao)
joj welcome u brucas klub,i ja njih bas volim,a naley je za haley i nathana (sto se ne regujes na forum o njima,mislim da ima adresa u linkovima,imamo ja,piper)
Na vrh Go down
***Prue***
Administratorka
Administratorka
***Prue***


Broj komentara : 504
Join date : 2008-11-11
Age : 32
Mjesto : With my sisters...

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 5:04 pm

pa mogu se regujem,ali ne znam puno o njima,samo ono s pocetka...ne zelim da se regujem bzvz i ispadnem glupa...
...al razmotricu ponudu...
Na vrh Go down
~*~PiPeR~*~
Administratorka
Administratorka
~*~PiPeR~*~


Broj komentara : 757
Join date : 2008-11-10
Age : 28

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 5:34 pm

ma nema veze sto neznas o njima dovoljno uglavnom da znas ko je ko heh super serija
Na vrh Go down
https://charmed-no1.bosnianforum.com
~_~_Phoebe_~_~
Administratorka
Administratorka
~_~_Phoebe_~_~


Broj komentara : 370
Join date : 2008-11-11
Age : 29

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 7:19 pm

serija je NO1
Na vrh Go down
~*~PiPeR~*~
Administratorka
Administratorka
~*~PiPeR~*~


Broj komentara : 757
Join date : 2008-11-10
Age : 28

One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 9:21 pm

~_~_Phoebe_~_~ (citat):
serija je NO1
Na vrh Go down
https://charmed-no1.bosnianforum.com
Sponsored content





One three hill Empty
KomentarNaslov komentara: Re: One three hill   One three hill Icon_minitime

Na vrh Go down
 
One three hill
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Charmed :: Charmed off :: Televizija-
Idi na: