Charmed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed

Ovaj forum prati 3 sestre koje imaju nadravne moci i bore se protiv demona citav svoj zivot.Vas Admin tim.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Sta vam je vaznije?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
~*~PiPeR~*~
Administratorka
Administratorka
~*~PiPeR~*~


Broj komentara : 757
Join date : 2008-11-10
Age : 29

Sta vam je vaznije? Empty
KomentarNaslov komentara: Sta vam je vaznije?   Sta vam je vaznije? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 1:45 am

Dobra osoba(u dusi) ili faca u drustvu(popularan)?
Na vrh Go down
https://charmed-no1.bosnianforum.com
***Prue***
Administratorka
Administratorka
***Prue***


Broj komentara : 504
Join date : 2008-11-11
Age : 32
Mjesto : With my sisters...

Sta vam je vaznije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta vam je vaznije?   Sta vam je vaznije? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 3:02 am

pa ja nikad nisam bila faca...druzila sam se i i dalje se druzim sa tim tako reci 'facama',ali ni oni se u sustini ne razlikuju mnogo od ovih koji su 'dobri u dusi'...svejedno mi je...
Na vrh Go down
~*~PiPeR~*~
Administratorka
Administratorka
~*~PiPeR~*~


Broj komentara : 757
Join date : 2008-11-10
Age : 29

Sta vam je vaznije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta vam je vaznije?   Sta vam je vaznije? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 3:45 pm

meni je ipak da ej dobra u dusi
Na vrh Go down
https://charmed-no1.bosnianforum.com
***Prue***
Administratorka
Administratorka
***Prue***


Broj komentara : 504
Join date : 2008-11-11
Age : 32
Mjesto : With my sisters...

Sta vam je vaznije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta vam je vaznije?   Sta vam je vaznije? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 5:48 pm

pa da fora je u tome sto se ja zaista druzim sa svima...tako da ti pouzdano mogu reci da se ne razlikuju..doduse ima zlobnih ljudi...i njihova izaja manje povredi od onih koji si mislio da su dobri u dushi...blah
Na vrh Go down
~*~PiPeR~*~
Administratorka
Administratorka
~*~PiPeR~*~


Broj komentara : 757
Join date : 2008-11-10
Age : 29

Sta vam je vaznije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta vam je vaznije?   Sta vam je vaznije? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:02 pm

da,kod nas u razredu imaju 4 cure i one su ko extra frendice i kad budu s drugima onda ogovaraju jedna drugu znas kolko i meni to vadi zivce meni to nije pravo prijateljstvo,a vam pred svima se vole znas kolko.heh
Na vrh Go down
https://charmed-no1.bosnianforum.com
anamarija_romina

anamarija_romina


Broj komentara : 13
Join date : 2010-05-19
Age : 28
Mjesto : beograd

Sta vam je vaznije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta vam je vaznije?   Sta vam je vaznije? Icon_minitimeWed May 19, 2010 4:40 pm

draga osoba u dusi
Na vrh Go down
Sponsored content





Sta vam je vaznije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta vam je vaznije?   Sta vam je vaznije? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sta vam je vaznije?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Charmed :: Drustvo-
Idi na: